ЩО ТАКЕ СТРІТ-ФОТОГРАФІЯ?

У рамках дисципліни "Фотографіка" було проведено для студентів онлайн-зустріч на тему: "Що таке стріт-фотографія? І з чого вона починалась".

strit foto 23

Запрошений гість: Денис Черв'як - мультижанровий фотограф, учасник школи "MYPH" Сергія Мельниченка. Учасник персональної виставки в галереї доповненої реальності "Baroque", колективних виставок в Україні та за кордоном. Всі роботи Дениса присвячені рідному місту - Старобільську, де він проживав усе життя до повномаштабного вторгнення.

Під час зустрічі говорили про стріт-фотографію, її характеристики та особливості, історичних постатей, творчість та досвід фотографа. Дениса Червяка дуже дякуємо за нашу зустріч, за цінну інформацію та натхнення. Успіхів тобі, до нових зустрічей.