Навчальному тренінгу «Домедична допомога в умовах бойових дій/воєнного стану»

Шановні студенти!

ВГО «Всеукраїнська Рада Реанімації (Ресусцитації) та Екстреної Медичної Допомоги» запрошує взяти участь у безкоштовному навчальному тренінгу «Домедична допомога в умовах бойових дій/воєнного стану». Ця програма реалізується за підтримки програми «Український фонд швидкого реагування», яку втілює IREX за підтримки Державного департаменту США.

📌Для кого тренінг: студенти, яким виповнилося 16 років.

📌Цілі навчання: опанувати невідкладні дії, спрямовані на порятунок та збереження життя людини у невідкладному стані, який зумовлений вражаючими чинниками в умовах бойових дій/воєнного стану. Згадані вище дії проводяться на місці події у порядку само- і взаємодопомоги.

📌Основними аспектами навчання є:

• контроль критичної кровотечі шляхом застосування турнікетів CAT, SWAT-T, стискаючої повʼязки;

• контроль критичної кровотечі шляхом тампонування рани;

• евакуація постраждалого (одним рятувальником та двома);

• базові реанімаційні заходи.

📌В результаті успішного проходження курсу ви отримаєте сертифікат про проходження тренінгу «Домедична допомога в умовах бойових дій/воєнного стану».

Коли❓З 4 по 12 грудня (кожна група в окремий день)

О котрій❓Заняття для кожної окремої групи будуть проходити в один з днів протягом 5 годин з 13:00 до 18:00.

Де❓ вул. Пирогова, 9 (м. Університет), ЦК УДУ імені Михайла Драгоманова, аудиторія 122 (приміщення музею)

📌Для реєстрації на тренінг необхідно заповнити наступну форму

Координатор заходу Жукова Дарʼя +380 (98) 005 61 47