Засідання Вченої ради Інженерно-педагогічного факультету (21.11.19)

Рада ІПФ НПУ ім. М.П.Драгоманова21 листопада 2019 року о 14-00 в ауд. 4.4. відбудеться засідання Вченої ради Інженерно-педагогічного факультету Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Профорієнтаційна робота і підготовка до Дня відкритих дверей факультету та Дня відкритих дверей університету. (професор Кільдеров Д. Е., старший викладач Шереметьєва С. Г.)
2. Стан практичної підготовки студентів денної та заочної форм навчання факультету. (завідувачі кафедрами, професори: Яшанов С. М., Титова Н. М., Биковська О. В, Голіяд І.С., Пригодій М. А., Шевченко В. В.)
3. Навчально-виховна робота з іноземними студентами. (професор Кільдеров Д. Е., доцент Чернова Т. Ю.)
4. Профілактичні заходи щодо запобіганню академічного плагіату в кваліфікаційних работах студентів факультету. (доцент Чернова Т. Ю.)
5. Поточні справи.