Наукова бібліотека НПУ імені М.П.Драгоманова

Наукова бібліотека НПУ імені М.П.Драгоманова - Наукова бібліотека комплектується відповідно до профілю університету літературою з математики, фізики, природничо-географічних, соціально-економічних наук, мовознавства, літературознавства, мистецтвознавства. Широко представлена література з педагогіки та психології.

Електронні бібліотеки

Національні бібліотеки

:: Національна бібліотека ім.В.І.Вернадського - сайт бібліотеки національної академії наук України.
Містить широкий спектр навчальної, наукової популярної літератури.
Має зручну пошукову систему.

:: Національна парламентська бібліотека - Національна Парламентська бібліотека України є провідним державним культурним, освітнім, науково-інформаційним закладом. Це загальнодоступна установа з універсальними за змістом фондами і характером обслуговування населення.

:: Публічна бібліотека імені Лесі Українки - Проголошена мета: Забезпечувати реалізацію права громадян на отримання інформації в будь-якому її вигляді.

:: Нацiональна наукова медична бібліотека України - Національне книгосховище творів друку, державний депозитарій медичної літератури України, провідна спеціалізована установа з питань бібліотечно-інформаційного обслуговування медичних кадрів, підготовки й видання інформаційних, науково-допоміжних і рекомендаційних покажчиків медико-біологічного профілю, організаційно-методичний центр мережі медичних бібліотек.

Педагогічні бібліотеки

:: Наукова бібліотека НПУ імені М.П. Драгоманова, має багатий книжковий фонд та наукові бібліографічні видання. Пошук літератури можна здійснити за електронним каталогом, який містить близько 400 тис. бібліографічних записів, та має посилання на повнотекстові документи розміщенні в Інтернет та на сервері університету.

:: Державна науково-педагогічна бібліотека України ім. В.О. Сухомлинського - Головна спеціалізована освітня бібліотека України.

Науково-технічні бібліотеки

:: Державна науково-технічна бібліотека України
Одна з найбільших бібліотек країни з унікальним фондом науково-технічної літератури, патентної документації, авторефератів, ГОСТів.

:: Електронний архів академічних праць, створений та підтримується Національною Бібліотекою Німеччини.

:: Наукові статті Острожскої академії.

Тестовий доступ до електронної бібліотеки «БиблиоТех»

logo biblioTex1З 01.12.2013 до 01.03.2014 рр. Національний педагогічний Університет отримав доступ до електронної бібліотеки «БиблиоТех» (за адресою  https://sub.bibliotech.ru/) в тестовому режимі.
Тестовий доступ дозвоялє перегляд електронних версій книг з усіх галузей знань: навчальна, довідкова, наукова література від найкращих видавництв Росії.
В тестовому доступі представлено більш ніж 6000 тис. найменувань електронних версій книг.
Запрошуємо викладачів та студентів ознайомитись з бібліотекою.
Для отримання коду активації доступу до бібліотеки зверніться до чергового бібліотекаря.