Електрика і магнетизм

ЕЛЕКТРИКА ТА МАГНЕТИЗМ Навчальний посібник для самостійного вивчення курсу фізики / М.І. Шут, А.В. Касперський, А.М. Шут/ За редакцією А.В. Касперського К.: НПУ імені М.П. Драгоманова, 2014. – 243 с.

Навчальний посібник для самостійного вивчення курсу фізики.

У навчально-методичному посібнику представлено узагальнені тексти лекцій з розділу «Електрика та магнетизм», які розроблені авторами на допомогу студентам різних спеціальностей у їх самостійній роботі з фізики. Посібник відбиває сучасний рівень фізики і враховує зміни в програмах.

Особлива увага приділена формуванню у студентів свідомого розуміння суті фізичних явиш, законів, закономірностей. Чітко формулюються межі застосування фізичних теорій і законів.
    В кінці кожної теми, наводяться запитання повторення, а в кінці розділів даються приклади розв'язків типових задач. Посібник містить тексти задач для самостійної роботи.
    Посібник призначений для самостійного вивчення курсу фізики студентам фізико-математичних, інженерно-педагогічних, педагогічно-індустріальних, інженерно-технологічних факультетів вузів. Він також буде корисним учителям і учням профільних шкіл, ліцеїв та коледжів.